Kapat

Youtube Kanal İsim Önerileri – Kanal İsmi Nasıl Seçilmelidir?

Anasayfa
Acemi Youtube Kanal İsim Önerileri – Kanal İsmi Nasıl Seçilmelidir?

 

Hepiniz öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Youtube kanal isimleri çok ayrıntılı ve derin bir konudur ama günümüz popüler kanallarına bakacak olursak genelde İsim+Soyisim şeklinde açılmaktadır. Önemli olan kanalın hangi kategoride açılacağıdır. (Oyun kanallarında İsim Soyisim önermekteyim.)

Örnek verecek olursak yemek üzerine bir kanalda İsim+Soyisim yapmak kanalın tutmasını zorlaştırabilir bunun yerine akılda kalıcı iç içe geçmiş kelimeler kullanmak olabilir. Nefise isminde bir bayanın yemek üzerine kanal açacağını düşünürsek ; NEFİSEvyemekleri şeklinde kanal açılabilir. İç içe geçmiş anahtar kelimeler bulunan bir isim youtube aramalarında size anahtar kelime kolaylığı sağlayacak ve sizi rakiplerinizden ön sıraya taşıyacaktır.

Rakip Analizi

İlginç Videolar, İlginç Resimler gibi kanalların çokluğu sizin öne çıkmanızı engelleyecektir. Onlar tecrübesi ve aboneleri sayesinde sizden 20-0 önde başladıkları için sizin öne çıkma şansınız %1-2 arasında gezinecektir. 5 kişilik bir ekibiniz yoksa bu tarz kategorilere asla giriş yapmayın.

 

“Youtube Kanal İsim Önerileri – Kanal İsmi Nasıl Seçilmelidir?” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir