Kapat

Youtube ile para kazanmak hakkında

Anasayfa
Acemi Youtube ile para kazanmak hakkında

Hepinize merhabalar arkadaşlar, bugün sizlerle birlikte youtube ile para kazanmak konusunu ele alacağız.Öncelik bildiğiniz üzere youtube geçtiğimiz günlerde youtube para kazanmak için 1000 abone 4000 saat şartı getirdi. Abonesi 1000’i geçen arkadaşlar hallerinden memnun iken, yeni youtuber arkadaşlar ise konudan şikayetçi oldu. Yani herkes kendi durumuna göre  yorum yapmakta.

 

Neden sizde yapmayasınız?

Evet, özgün bir kanal açarak siz neden bu şartı yerine getiremeyesiniz. Yapanların sizden farkı ne, doğarken ekstra bir özellik veya yetenekle mi doğdular. Tamam kabul ediyorum sesiniz güzel olmayabilir veya dış görünüşünüz çok iyi olmayabilir. Ama unutulmamalıdır ki star ışığınız var ise bunu mutlaka birileri farkedecek, sizi sevecek ve üst basamaklara taşımak için ellerinden gelenlerini yapacaklardır.

 

Sabırlı olmalısınız;

Bu konuda sabırlı olmalısınız. Herkes başarıya birden ulaşamaz. Sabırsız insanların %90’ı vazgeçer. Her şey birden olsun isterler ama bu yanlıştır. Sabırsız bir insan olsanız dahi başarıya ulaşan yol bir sabır sınamasıdır. Birden başarı gelen insanlarda vardır bu yüzden sabırsız olupta başarıya ulaşan insan sayısı %10dur. Lütfen söylediklerime kulak vererek yaptığınız işlemleri tekrar gözden geçirerek, sabır çerçevesinde yapınız.

 

 

“Youtube ile para kazanmak hakkında” üzerine 1 yorum

  1. sahne dekor says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir