Kapat

YouTube Bilinmeyen Özellikleri

Anasayfa
Acemi YouTube Bilinmeyen Özellikleri
YouTube Bilinmeyen Özellikleri

Bugün sizlere elimizden geldiğince YouTube bilinmeyen özellikleri ile alakalı resimli anlatım yapacak ve sistemin gizemlerini anlamanıza yardımcı olacağız. Dünyanın en büyük video izleme sistemi, zaman içerisinde Google mühendislerinin eşsiz atılımları ile muazzam bir hale geldi. Şimdi sizlere aşama aşama en doğru bilgileri sunma yoluna gideceğiz.

YouTube GIF Yapma

GIF yapmak, artık ciddi anlamda fark yaratan seçeneklerden birisidir. Bunun için aşağıdaki resimdeki gördüğünüz üzere video linkinde Youtube ibaresi önüne “gif” kelimesini eklemeniz yeterli olacaktır.

YouTube GIF Yapma

Sanatçı Albümlerine Kolayca Ulaşın

YouTube artık aynı zamanda bir müzik platformu olarak da dikkat çeker hale geldi. Bir sanatçıya ait resmi sayfayı ya da sadece o sanatçıya ait video kliplere erişmek çok kolay. Bunun için “#+” arama terimini kullanıyoruz. #+JessieJ şeklinde bir aramada sanatçıya özel sonuçlar ayrıltırılmış olarak listeleniyor.

YouTube Sanatçı Sayfaları

YouTube Videosunda Çalan Müziği Bulma

YouTube videolarını izlerken özellikle videoda çalan müziklere karşı ciddi anlamda bir eğilim söz konusu olur. MooMa.Sh isimli web adresine girin ve video linkini yapıştırın. Sistem, videoda çalan tüm müzikleri algılayarak sizlere her türlü detayını sunsun.

YouTube Videosunda Çalan Müziği Bulma

Çocuklar için Güvenli YouTube Deneyimi

YouTube, her anlamda güvenilir ve bir o kadar da kaliteli bir sistem. Zaman içerisinde çocuklar için ise çok daha sağlıklı bir proje geliştirildi. YouTube Kids uygulaması sayesinde en ufak bir sorun olmaksızın çocuklarınız için en güvenilir deneyimi sunarsınız.

Çocuklar için Güvenli YouTube

Video Oynatma Hızı Ayarları

YouTube zaman içerisinde kendi oynatıcısı üzerinde ciddi anlamda oynamalar yaptı. Bu oynamalardan birisi de video hızı ayarları. Bir videonun hızlı ya da yavaş mı oynatılacağını sorunsuz şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun için player üzerinde ki AYARLAR sekmesine tıklayarak HIZ kısmından gerekli ayarı yapabilirsiniz.

Video Oynatma Hızı Ayarları

YouTube Video Reklamlarını Engelleme

Youtube video reklamları kısa zaman içerisinde hepimiz için ciddi anlamda can sıkıcı hale gelebilir. Tarayıcı eklentileri sayesinde bu reklamlardan kurtulma şansını da YouTube sizlere sunuyor. YouTube AdBlock eklentisi sayesinde tüm tarayıcılarda video reklamlarını engelleme şansına sahip oluyorsunuz. Bu sayede çok daha sağlıklı bir video deneyimi yaşama şansı elde ediyorsunuz.

YouTube Video Reklamlarını Engelleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir