Kapat

YouTube Videoları Nasıl indirilir? (Resimli Anlatım)

Anasayfa
Programlar YouTube Videoları Nasıl indirilir? (Resimli Anlatım)
YouTube Videoları Nasıl indirilir?

Bugün birçok okuyucumuz bilmediğinden dolayı sizlere YouTube videoları nasıl indirilir sorusunun yanıtını resimli anlatım olarak vereceğiz. Zaman içerisinde videoları indirebilmeniz için birçok farklı araç geliştirildi. Tabi ki bu araçların ne kadar sağlıklı çalıştığı da ister istemez kafalarda soru işaretleri yaratıyor.

Sosyalmedyalog sistemini sizlere anlatacağız. Videoları birçok farklı formatta, ses dosyası da dahil olmak üzere indirme imkanını sizlere sunuyor. YouTube video indirme konusunda merak ettiğiniz diğer detayları da yorum alanlarımızdan iletin.

 

YouTube Videolarını İndirme (Resimli Anlatım)

Aşama aşama sizlere resimli olarak en pratik şekilde anlatacağız. Örneğin Türkiye’nin en trend videolarından birisini indirmek isteyelim. Oğuzhan Uğur tarafından sunulan P!NÇ videolarından herhangi birisini indirmeyi deneyerek hareket edelim istiyoruz.

A-) Öncelikli olarak indirmek istediğimiz videoyu açıyoruz ve video oynamaya başlıyor. Video izlenme rakamlarının yer aldığı kısımda PAYLAŞ sekmesini göreceksiniz. Bu sekmeye tıkladığınızda video bağlantısını da göreceksiniz. Yanında yer alan KOPYALA sekmesine tıklayarak video linkini kopyalıyoruz.

YouTube Video Linki Kopyalama

B-) Sonrasında ise video indireceğimiz site olan youtube video indir linkine giriş yapıyoruz. Site açılır açılmaz karşımıza linki yapıştıracağımız bir kutu çıkacak. Buraya linki yapıştırıyoruz. Sonrasında ise ŞUNA DÖNÜŞTÜR butonunun yanında yer alan kısma tıklayarak videoyu hangi formatta indirmek istediğimizi seçiyoruz. Sonrasında ise ŞUNA DÖNÜŞTÜR butonuna tıklıyoruz.

 

 

C-) Sonrasında ise sağ tarafta bulunan aşağı ok işaretine tıklıyoruz

 

D-) Son olarak ise bu dönüştürme işleminin bitmesinin ardından İNDİR sekmesinin yer aldığı bir ekran gelecek. Burada İNDİR sekmesine tıklayarak videoyu seçtiğimiz formatta, seçtiğimiz kalitede indirmeye yarayan linke tıklıyoruz.

 

Videoları ses formatı olarak da dilediğiniz video formatı olarak da sorunsuz bir şekilde indirme şansını sizlere sunuyor. Aynı zamanda bu sistemi Chrome eklentisi ya da Windows masaüstü uygulaması olarak da kullanabilme şansına sahip olacağınızı unutmayın. Kullanımı ücretsiz bir program ve resmi internet sitesinden de indirme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir