Kapat

Youtube Destek Forumu

Anasayfa
Acemi Youtube Destek Forumu

Hepinize merhabalar arkadaşlar, yeni açılmış olan bir youtube destek  forumu açılmıştır. Blogumuz yayın hayatına devam edecek ve youtube forum umuzu destekleyecektir. Sizleri de aramızdan görmekten mutluluk duyar. Bir nebze olsun, sizlere yardımcı olabildiysek yaptığımız işten gurur duyarız.

 

Tanıtım yazımız aşağıdadır, şimdiden okuyup her zaman bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Youtube destek forumu 08.01.2019 itibariyle deneme olarak yayın hayatına başlamış bir forumdur. Bir kaç web sitesinde deneme şansı bulduğum xenforo sayesinde, vbulletin lisans alacakken vazgeçtim. Diğer youtube forumlarının ücretli olması sebebiyle bu sektörün tek el de olmaması gerektiğine inanarak çıktığımız yolda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Web sitemizde düzenli youtube makaleleri girilmekle birlikte, youtuber arkadaşlara destek olabilmek amacıyla soru ve sorunlara yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca sitemizde bulunan alış-satış bölümleri de vardır. Yani grafik tasarımdan anlamıyorsanız youtube kapak fotoğrafınızı ücretli olarak yaptırabilirsiniz.  youtube destek forum

Ayrıca sitemizde yönetim kadrosu alımları devam etmektedir. Aramıza katılmaya ne dersin? | youtube para kazanma

 

Website/Forum linkimiz ; https://www.youtubedestek.com

 

Ek içerik açıklaması;

 

08/01/2019 tarihinde açılmış olan forum sitemizde ; youtube video dersleri, youtube ‘a giriş, youtube ücretli – ücretsiz grafik tasarımı, adsense ödemeleri, adsense soru ve sorunları, youtube ban, youtube para kazanma, özgün kanallar, youtube haber ve yenilikleri, partnerli kanal alım satımı gibi kategori başlıkları bulunmaktadır. Sizde sitemize katılarak yukarıda bahsi geçen konular hakkında bilgi sahibi olabilir, ayrıca forumumuza kayıt olarak takıldığınız yerde yaşadığınız sorunları veya aştığınız problemleri ‘nasıl aştığınızı’ bize bildirebilirsiniz. Gün geçtikçe büyüyen ailemizin misyonu; kısa sürede youtuber arkadaşları bir araya toplayarak; acemi youtuber arkadaşlara bilgi açısından destek olabilmektir. Vizyonumuz ise başarılara imza atarak gözde bir forum olabilmektir. Başarılı olmak için izleyeceğimiz strateji; Azim, inanç ve sabır başarının anahtarıdır. Sosyal medyadan sonra forumların ikinci plana atılması bizi yıldırmayacak aksine daha da azimli çalışmaya itecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir