Kapat

Türkiye’nin En Çok İzlenen Youtube Kanalları

Anasayfa
Diğer Türkiye’nin En Çok İzlenen Youtube Kanalları
Türkiye'nin En Çok İzlenen Youtube Kanalları

Bugün en çok merak edilen konulardan birisi olarak dikkat çeken Türkiye’nin en çok izlenen Youtube kanalları ile alakalı bilgiler sunacağız. Birçok kişi Youtube kanal kavramının sadece Youtuberlardan ibaret olduğunu düşünür ancak durum kesinlikle bu şekilde değil.

Youtube üzerinde dünya genelinde ciddi anlamda izlenen farklı kanal projelerimiz söz konusudur. Bu anlamda elimizden geldiğince sizleri bilgilendirme yoluna da gideceğiz.

netD Müzik

Türkiye’nin en çok izlenme alan kanalıdır. Günümüzde her türlü müzik video klibini lisanslı olarak yayınlayan bu kanal, izlenme rekorları kırıyor. Tıpkı Amerika’da ki VEVO projesi gibi bir proje. Doğan Holding projesi olarak da ön planda.

netD Müzik

Poll Production

Türkiye’nin en önemli müzik yapımcılarından birisinden bahsediyoruz. Kanalında anlaşmalı olduğu bütün sanatçıların videolarını yayınlayan bir şirket. Kısa zaman içerisinde izlenme rekorları kırarak Youtube Türkiye listelerinde ciddi şekilde ön plana çıktı.

Poll Production

Enes Batur

Bireysel anlamda Türkiye’nin en büyük Youtuberı olduğunu söyleyebiliriz. Gerek abone rakamları, gerek izlenme rakamları ve gerekse dünya genelinde ki tanınmışlığı ile birlikte çok ciddi anlamda şöhret basamaklarını tırmandı. Üstelik birde film çekti. Büyük bir başarı elde ettiğini net olarak söyleyebiliriz.

Enes Batur

Prenses Elif

Çok genç bir Youtuber olmasına rağmen ülkemiz genelinde ki istatistikler incelendiğinde en çok takip edilen kişilerden birisi. İzlenme rakamları anlamında da artık milyarlar ile telafuz edilen bir kanal projesi olduğunu da söyleyebiliriz sanırım.

Prenses Elif

OHA Diyorum!

Eğlence konseptli Youtube kanalları içerisinde en ciddi şekilde fark yaratan ve büyüme gösteren kanalların başında geliyor. 3 kişilik bir ekip ile her anlamda eğlenceli vakit geçirmeniz sağlanıyor. Dolayısı ile listemizde olmazsa olmaz.

OHA Diyorum!

Yapyap

OHA Diyorum! projesini yapan ekibin aynı şekilde alternatif kanalı olarak dikkatleri çekiyor. Yine eğlence ve challenge konseptli videoları sayesinde ülkemiz genelinde kısa zaman içerisinde en popüler kanallardan birisi oldu diyebiliriz sanırım.

Yapyap

Kafalar

Kısa bir zaman dilimi öncesinde sinemaya KAFALAR KARIŞIK adı altında film ile geldiler. Youtube ortamının en sevilen üçlüsü olarak da nitelendirebiliriz. İzlenme rakamları anlamında da ülkemizin istatistiki verileri en başarılı olan kanallardan birisi.

Kafalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir